Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir

طراحی سایت

07
استفاده از شبکه های اجتماعی در طراحی سایت
چکیده: امروزه دیگر تمامی ما با انواع شبکه ها اجتماعی آشنا هستیم و از آن بهره می بریم همین امر باعث شده است در طراحی سایت یک قانون کلی وجود داشته باشد جایگاه شبکه های اجتماعی در هنگام طراحی و دیزاین سایت . آیا قرار دادن آیکن های شبکه اجتماعی در بالا و یا پایین سایت کافی است؟ آیا نشان دادن آخرین پست های صفحات شبکه های اجتماعی در سایت کار درست است . و سوال ا... ادامه »
06
همکاری مشترک در پیاده سازی بخش های حیاتی یک سایت
چکیده: شاید تا به حال چندین بار و یا چند صد بار در مورد همکاری در پیاده سازی و یا طراحی سایت شنیده اید این که هر یک از اشخاص وظایفی را در طراحی و یا پیاده سازی پروژه بر عهده می گیرند و باید در به انجام رساندن آن وظیفه نهایت سعی خود را انجام دهند چرا که انجام هر یک از کارها و نتیجه آن بر بخش دیگری از کار تاثیر مستقیم و یا غیر مستقیم خواهد داشت . اما برخی ا... ادامه »
05
کد تمیز در توسعه یک سایت چگونه نقش دارد؟
چکیده: یکی از نگرانی های همیشگی یک مدیر سایت و یا مدیر پروژه توسعه سایت در آینده نزدیک و یا دور می باشد چرا که با پیشرفت تکنولوژی بخصوص تکنولوژی های روز فناوری نیاز است که طراحی سایت بازبینی مجدد شود و قسمت های از آن تغییر یابد و یا به قسمت های از آن مواردی اضافه شود پرسش اینجاست باید چه مقدار زمان و هزینه برای توسعه مواردی که نیاز به تغییر است را در نظر ... ادامه »
04
نجات دادن فروش آنلاین در زمان شکست
چکیده: گاهی اوقات در سایت ها و فروشگاه های آنلاین همه چیز وجود دارد از جمله سایت پویا ، محتوای زیبا و... ولی چیزی که وجود ندارد مشتری است .در واقع بعد از طراحی سایت فروشگاهی همه منتظر مشتری هستند ولی مخاطبی در سایت وجود ندارد  شاید بسیاری از فروشگاه های آنلاین دچار چنین مشکلی هستند برای خروج از این وضعیت را ه های را به شما پیشنهاد می کنیم ایجاد انگی... ادامه »
03
گام های برای بهینه سازی سایت – قسمت دوم
چکیده: بررسی روند رو به رشد سایت شما باید روند کار خود در سایت را هر روز در یک فایل اکسل بنویسید . اینکه چند مقاله در روز و یا چند بک لینک در سایت ها ی مختلف و یا چه رپورتازی در سایت های مختلف قرار داده اید را باید در فایل اکسل یاداشت نماید همچنین ترافیک بازدید سایت را در آن درج نمایید سپس هر 30 تا 45 روز ارزیابی از عملکرد خود داشته باشید تا متوجه شوید آ... ادامه »
02
گام های برای بهینه سازی سایت – قسمت اول
چکیده: کتابی با نام راهنمای نهایی برای بهینه سازی سایت شما نوشته Jon Rognerud یکی از متخصصان به نام بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی سایت وجود دارد . در این کتاب به شما از صفر تا 100 بهینه سازی سایت را برای کسب و کار خود در اینترنت توضیح می دهد این سایت به شما می گوید به چه شکل و با چه روش های رنکینگ و سئو سایت خود را بالا ببرید . ما در این مقاله و مقالات ... ادامه »
01
11 تغییر بزرگ در یک دهه گذشته در اینترنت- قسمت دوم
چکیده: سال 2010 سال عکس در اینترنت می توان سال 2010 را سال تصاویر در اینترنت دانست شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و Pinterest از جمله این شبکه های اجتماعی بودند که توانستند مخاطبان زیادی را به خود جلب کنند مردم دوست داشتند عکس های خود را به اشتراک بگذارند و شرکت ها بهترین روش فروش محصولات را در قرار دادن تصاویر محصولات خود در شبکه های اجتماعی می دانست... ادامه »
29
11 تغییر بزرگ در یک دهه گذشته در اینترنت-قسمت اول
چکیده: اینترنت در حال گسترش روز افزون در جهان می باشد ما می خواهیم به صورت گذارا تغییراتی که اینترنت در طول عمر خود بخصوص یک دهه گذشته اتفاق افتاده  و همچنین تاثیراتی که بر روی زندگی ما گذشته است را بیان کنیم . در سال 1989 بیش از 42 درصد آمریکایی ها از اینترنت استفاده می کردند ، البته نه اینترنتی که ما اکنون داریم درسال 1996 اولین گوشی از اینترنت بهر... ادامه »
27
بهترین ابزار های رایگان برای توسعه دهندگان وب درسال 2018
چکیده: امروزه ابزارهای در طراحی نقش بسیار زیادی را بازی می کنند بسیاری از آن ها کارهای که یک طراح و یا تیم طراحی برای آن ساعت ها و شاید هفته ها وقت می گذاشت در زمان بسیار کوتاهی انجام می دهند از همین رو انتخاب ابزارهای مناسب برای طراحی سایت بسیار اهمیت پیدا کرده است . البته هر ابزاری برای پیاده سازی و طراحی مناسب نیست و انتخاب ابزارهای مناسب باید همیشه در... ادامه »
26
ابزارهای رایگان برای ایجاد طراحی سایت
چکیده: با قسمتی دیگر از ابزارهای رایگان برای طراحی سایت با شما هستیم در این مقاله نیز قصد داریم چند ابزار مفید و کارآمد در زمینه طراحی سایت را به شما معرفی نماییم . سایت picjumbo شاید بر شما هم پیش آمده باشد که می خواهید از یک سری تصاویر با کیفیت در یک زمینه خاص استفاده کنید یک کار این است که در سایت های مختلف دنبال تصاویر مور علاقه خود برای استفاده ... ادامه »
صفحه 2 از 73ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها