Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir

طراحی سایت

25
المان های اصلی وبلاگ یک سایت
چکیده: هنگام طراحی سایت بخش وبلاگ از اهمیت زیادی برخورد دارد است . صفحه وبلاگ یک سایت می تواند آمیخته ای از پازل های مختلف باشد . این قسمت از سایت می تواند بسیار متفاوت تر از قسمت های دیگر سایت باشند ، کاربران در این قسمت از سایت باید بیشتر از قسمت های دیگر سایت بتواند با آن تعامل داشته باشند و احساس راحتی کنند زیرا این قسمت از سایت برخلاف قسمت های دیگر ی... ادامه »
23
طراحی سایت با SVG انیمیشن
چکیده: اگر به یک دهه پیش برگردیم وقتی صحبت از انیمیشن در طراحی سایت می کردیم ناخودآگاه به یاد فلش می افتیم بسیاری در آن زمان تنها راه برای ایجاد یک انیمیشن را فلش می دانستند اما امروزه انواع کتابخانه ها و ویژگی های جدید CSS دست طراحان در طراحی را بسیار باز گذاشته است البته باید بگویم این موارد باعث سردرگمی طراحان نیز می شود چرا که آن ها نمی دانند دقیقا از... ادامه »
22
غوغا کردن یک انمیشن در طراحی سایت
چکیده: اگر به شبکه های اجتماعی و صفحات مخصوص طراحان در چند هفته گذشته توجه کنید می بنید که یک انیمیشن در طراحی سایت غوغای به پا کرده این انیمیشن که در بخش لاگین سایت به کار رفته به اندازه ای زیبا و معنادار طراحی شده است که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند اما چه چیزی باعث شده است یک انیمشن اینگونه در شبکه های اجتماعی و کانال های طراحی صدا کند و مورد ... ادامه »
21
آشنای با تایم گوگل آنالیز برای بهبود عملکرد سایت
چکیده: یکی از مهم ترین ابزارهای سنجش یک سایت در زمان اتمام طراحی سایت گوگل آنالیز می باشد این ابزار که توسط شرکت گوگل ارائه شده است به خوبی به مدیران سایت و یا متخصصان سئو اعلام می کند در چه بخش های ایرادات و اشکالات وجود دارد یکی از این بخش ها که بسیار مورد استفاده متخصصان قرار می گیرد گزارش Real Time گوگل آنالیز می باشد این بخش به مدیر سایت می گوید هم ا... ادامه »
20
چند قالب زیبا برای لاگین سایت
چکیده: لاگین یکی از بخش های مهم در طراحی سایت می باشد که تعاملات زیادی با کاربر در دقایق آغازین ورود کاربران به سایت دارد بنابراین نقش تعیین کننده ای در جذب مخاطب ایفا می نماید ما در این پست قصد داریم چند قالب زیبا را برای لاگین که می تواند در سایت و در طراحی آن به کار برده شود نشان دهیم . اولین قالب از طراح نا آشنا خالد منی مین می باشد که توانسته است با ... ادامه »
19
تعداد افراد UX در یک پروژه چقدر باشد؟
چکیده: یکی از موضوعات مهم و حیاتی در طراحی سایت و یا طراحی اپلیکیشن ها داشتن تیم طراحی تجربه کاربری یا همان UX می باشد جدا از اینکه این تیم باید شامل مهارت های لازم در زمینه های مختلف برای درک بهتر برای طراحی داشته باشد باید بتواند نیازهای تیم های مختلف را نیز در بازه زمانی مشخص برطرف نماید چرا که بسیاری از تیم ها در پیشبرد پروژه نیاز به تیم UX دارند و بد... ادامه »
18
استفاده از قسمت های از مغز جهت جذب کاربران بیشتر
چکیده: به تازگی محققان در دانشگاه های معتبر جهان همچون استنفورد ، هاروارد و... تحقیقاتی را از مغز انسان جهت توجیه آنها برای خرید کالا های مورد نظر شروع کرده اند. آنها می خواهند با تحقیقات انجام شده بتوانند مغز انسان را به کالای مورد نظر خود جلب کنند و آنها را وادار به خرید کالا نمایند . آنها پی به قسمت های از مغز انسان برده اند که در مقابل تصاویر و متن ها... ادامه »
17
 علم رنگ در طراحی سایت
چکیده: استفاده از یک یا چند رنگ خاص در طراحی وب سایت بر روی اعتماد و رضایت بازدیدکنندگان سایت تاثیر دارد . رنگ دارای پتانسیلی برای برقراری ارتباط بین کاربر و جذب بیشتر آن به صفحات طراحی شده می باشد . انتخاب رنگ در طراحی سایت باعث می شود مخاطب براساس نوع رنگ انتخاب شده واکنشی معنا دار چه مثبت و یا منفی به آن نشان دهد بنابراین توصیه می شود در انتخاب رنگ های... ادامه »
15
چند جی کوئری های زیبا برای اطلاع رسانی در سایت
چکیده: اعلان ها روی صفحه نمایش یک سایت کاربردهای بی شماری دارند آنهای می توانند به روز رسانی ، پیام های بازاریابی و یا ارسال اطلاعات به کاربران جدید که به سایت وارد شده اند و یا در سایت ثبت نام کرده اند را اطلاع رسانی نمایند . پیام اعلان با دسکتاپ OS آغاز شده است، اما بخاطر زیبای و همچنین UX مناسبی که داشت در طراحی سایت نیز مورد استفاده قرار گرفت . ما در ... ادامه »
14
بهینه سازی تبدیل سایت با GetSiteControl
چکیده: داشتن یک سایت موفق امروزه به عوامل بسیاری بستگی دارد یکی از این عوامل که باید در حین طراحی سایت به آن توجه داشت بهینه سازی نرخ تبدیل می باشد چرا که این کار باعث می شود ترافیک بیشتری وارد سایت شود . ابزار GetSiteControl یک راه حل جدید برای بهینه سازی تبدیل سایت می باشد که می تواند به افزایش مشارکت در سایت بی انجامد . این ابزار به هر کسی اجازه می دهد... ادامه »
صفحه 3 از 73ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها