Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir

طراحی سایت

30
تیم های که باید در بهینه سازی یک سایت با هم همکاری کنند
چکیده: بسیاری از شرکت ها برای بهینه کردن صفحات سایت خود اقدامات متعددی انجام می دهند برخی از آن ها به علت رقابت شدیدی که بین آن ها و رقبای خود می بینند تیمی را مامور بهینه کردن صفحات سایت می کنند تا توسط موتورهای جستجو بهتر و راحت تر شناخته شوند اما بسیاری از آن ها یک نکته کلیدی را فراموش می کنند و آن این است که بهینه کردن سایت باید قبل از طراحی سایت و یا... ادامه »
29
چکیده: آیکون ها همیشه نقش بسیار زیادی برای تعاملات درست و مناسب و جذاب با کاربران در سایت بازی کرده اند . بسیاری از آن ها بدون هیچ نوع متنی توانسته اند مخاطبان خود را جذب نمایند و اهداف سایت را در بهترین وجه ایفا نمایند بنابراین در هنگام طراحی سایت استفاده درست از آیکون ها یک اصل موفقیت در طراحی محسوب می شود برای همین بسیاری از شرکت ها به تولید آیکون های ... ادامه »
28
استفاده از AMP در طراحی سایت
چکیده: استفاده از AMP به عنوان یک تکنولوژی بحث برانگیز مورد توجه بسیاری از متخصصان و علاقه مندان به طراحی سایت قرار گرفته است بسیاری معتقد هستند که گوگل قصد دارد از برای ناشران و کاربران که محتوای مختلف در سایت ایجاد می نمایند استفاده کرده تا بهتر بتواند به عنوان  موتور جستجو به آن ها سرویس ارائه نماید . همچنین بسیاری معتقد هستند AMP همه چیز را در مو... ادامه »
27
چگونه لوگو مورد نظر خود را طراحی کنیم
چکیده: وقتی شما در حال طراحی سایت شرکت هستید یکی از مهم ترین بخش های که در ابتدا باید به آن توجه کنید لوگوی سایت شرکت می باشد در واقع این لوگوی سایت شرکت است که بیان کننده فعالیت شرکت و کسب و کار آن می باشد . اما چگونه شعار لوگو و خود آن را طراحی کنیم. ما در این مقاله قصد داریم به  این پرسش ها پاسخ دهیم . تقویت نام تجاری شرکت خود در لوگو لوگو یک شر... ادامه »
26
روش های تحقیق در طراحی
چکیده: روش های تحقیق همیشه می توانند در موفقیت و پیروزی و یا شکست یک طراحی نقش موثری ایفا کنند . بنابراین انتخاب نوع روش تحقیق نیز باید همیشه مورد توجه طراحان در ابتدای شروع به کار پروژه باشد  ما در این پست چند روش تحقیق را که بیشتر از همه بین طراحان رایج می باشد شرح می دهیم . اولین روش تحیق که مورد بررسی قرار می دهیم مطالعات کاربردی در آزمایشگاه نام... ادامه »
24
مجله های برتر UX
چکیده: در یک صنعت مانند صنعت طراحی که هر روزه در حال تغییر و تحول می باشد و اطلاعات جدید و نوعی در این صنعت در حال به روز شدن است وجود ریفرنس های جدید و به روز می تواند طراحان را در رسیدن به اهداف کمک نماید . همچنین باید این منابع معتبر و از تجربیات اشخاص بزرگ در شرکت های معتبر گرفته شده باشد تا طراحان بتوانند بر روی آن ها استناد کرده و از طرح خود دفاع کن... ادامه »
23
چند سرویس آنلاین مناسب برای طراحان سایت
چکیده: امروزه اشخاص متعدد با تخصص های گوناگون در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنند بسیاری از این اشخاص تخصص زیادی ندارند و یا نمی توانند فرصت کافی برای آپدیت کردن دانش فنی خود و هزینه های آن قرار دهند اما باید دانش خود را برای رقابت با سایر متخصصان و شرکت های متخصص در این زمینه بالا ببرند همین امر و نیاز به روز بودن باعث شده است بسیاری از شرکت ها بر روی سای... ادامه »
22
استفاده از voxel.css برای سه بعدی کردن وب سایت
چکیده: تا به امروز طراحی سایت ها دو بعدی بوده است ولی دنیا به دنبال وسایل و دستگا ههای خارج از دو بعد یعنی همان سه بعد  و یا بیشتر است این پیشرفت بر روی طراحی سایت نیز اثر گذاشته است . و طراحان در صدد طراحی سایت ها سه بعدی بر آمدند جدیدا سایت voxel.css پلتفرمی در اختیار طراحان قرار داده است که با آن می توان سایت را به صورت سه بعدی طراحی کرد ، پلتفرمی... ادامه »
21
اشخاص و گروه های UX چه تخصص های دارند؟
چکیده: حتما تا به حال با کلمه UX با همان طراحی تجربه کاربری در پروژه های مختلف برخورد داشته اید ما نیز در سایت خود راجب این مبحث مقالات زیادی نوشته ایم . امروز می خواهیم در مورد متخصصانی که گروه طراحی تجربه کاربری را ایجاد می نمایند صحبت کنیم . همانطور که می دانید تجربه کاربری یا UX برای بهتر و تعامل راحت تر کاربران با سایت و یا اپلیکیشن های گوشی های هوشم... ادامه »
20
راه های برای سازماندهی پروژه های خلاق و موفق – قسمت آخر
چکیده: در قسمت سوم از سری قسمت های سازماندهی پروژه های خلاق و موفق با شما هستیم در این قسمت قصد داریم روش ها دیگری را برای شما بیان کنیم . بازخورد نظرات به تیم پروژه شاید این روش کلیدی ترین راه برای بهتر شدن پروژه می باشد. وقتی شما دموی اولیه یک پروژه را تولید می کنید سعی کنید آن را علاوه بر نمایش به کارفرما یا مشتری به اشخاص صاحب فن در این زمینه نشان ... ادامه »
صفحه 5 از 73ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها