Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir

طراحی سایت

09
اشتباهات کاربران که باید از آن ها سود برد
چکیده: انسان همیشه در حال اشتباه کردن است بخصوص امروزه که در هر لحظه به چند چیز فکر می کند ! . بسیاری از اشخاص وقتی اشتباه می کنند می خواهند آن را تصحیح نمایند در فضای مجازی نیز کاربران اشتباهات فاهشی دارند از نوع برخورد آن ها با یک فرم و اشتباه وارد کردن فیلدها و یا دکمه تایید را به جای لغود زدن و برعکس. همین اشتباهات می تواند فرصتی برای طراحان سایت باشد... ادامه »
08
بهبود بهره وری کاربر فقط با 3 نکته در طراحی UX
چکیده: طراحی UX امروزه جزء الزامات یک طراحی به شمار می رود اما نکات مهم و کلیدی باعث می شود این نوع طراحی با موفقیت در یک پروژه انجام شود یکی از مهم ترین مزایای یک طراحی UX سادگی آن می باشد اما سادگی به تنهای کافی نیست در یک طراحی UX برای محصولات و یا سایت و یا حتی سرویس باید احساسی را در کاربران و مخاطب خود القا نماید که کاربر مجبور شود هنگام مشاهده سایت... ادامه »
07
استفاده از ابزار Monday در طراحی سایت
چکیده: امروزه ابزارهای بسیار زیادی در زمینه طراحی و یا پیشبرد تکمیل یک پروژه وجود دارد که تیم های توسعه و طراحی می توانند با بهره گیری از آن ها اهداف پروژه را به دقت مورد بررسی قرار داده و پیشرفت پروژه را با آن ها انجام دهند تا کمترین نقصی در پروژه ایجاد شود . ارتباط و سازمان دهی دو عامل مهم در تبدیل شدن یک طراحی سایت موفق و یا یک پروژه موفق می باشد بدون ... ادامه »
06
ادیتور ماکرو ویرایشگر کوچک اما پر توان
چکیده:  قطعا خیلی از توسعه دهندگان همیشه به دنبال یک ویرایشگر مناسب برای سایت خود بودند ، ادیتورها زیادی برای طراحی سایت طراحی و تولید شده است ولی دو بحث برای انتخاب یک ادیتور در سایت باید مد نظر قرار گیرد اول آنکه ادیتور باید قابلیت های مناسبی برای عکس و ادیت بر روی آن داشته باشد این از آن جهت حائز اهمیت می باشد که امروزه دیگر سایت ها فقط شامل یک عک... ادامه »
05
بوت استرپ 4 و ویژگی های که می توان در طراحی سایت استفاده نمود
چکیده: اگر طراحی frontend انجام داده اید حتما با پلتفرم بوت استرپ آشنا شده اید و آن را فراگرفته اید به جرات می توان گفت این پلتفرم پرکاربردترین پلتفرم برای frontend  در طراحی سایت می باشد . اخیرا نسخه جدید آن با نام Bootstrap 4 (BS 4)ارائه شده است که تغییرات جدیدی را به همراه داشته است تغییراتی که باعث راحتی کار طراحان سایت خواهد شد . ما در این پست ب... ادامه »
04
ترندهای طراحی سایت فروشگاهی در سال 2018
چکیده: تنها یک رویا می توانست دو دهه پیش حدس بزند این اینترنت و فضای مجازی تا این مقدار در زندگی شخصی افراد تاثیر می گذارد . تجارت الکترونیک امروزه بیش از 2 تریلیون دلار برآورد می شود فروش آنلاین امروزه یکی از بزرگترین کسب و کارهای جهان را شامل می شود و هر روزه میلیارد ها نفر در سراسر جهان از طروق مختلف کامپیوترهای شخصی ، موبایل های هوشمند و... وارد سایت ... ادامه »
03
چند کتابخانه انیمیشن رایگان پر استفاده در طراحی سایت
چکیده: امروزه در بسیاری از سایت ها انیمیشن های متنوع و شگفت آوری دیده می شود بخصوص سایت های که تمایل زیادی به جذب کردن کاربران در بخش های مختلف خود دارند ، از انیمیشن های جذاب استفاده می کنند . ما در این پست چند کتابخانه انیمیشن رایگان و پر کاربرد و البته جذاب را قرار می دهیم . اولین کتابخانه ای که در این پست مورد بررسی قرار می دهیم GSAP می باشد این کتابخ... ادامه »
02
باید های که یک طراحی سایت در طراحی نیاز دارد
چکیده: طراحی وب و یا سایت دارای پلتفرم های متنوعی است اما این تنوع ممکن است بر قابلیت استفاده و تجربه کاربری تاثیر بگذارد . ما در این پست یک سیستم طراحی کد باز را برای وب مورد بررسی قرار می دهیم . برخلاف طراحی اپلیکیشن برای موبایل های هوشمند و تبلت ها طراحی سایت هیچ دستورالعمل هایی برای طراحی ندارد . در عوض هر یک از پروژه های طراحی در وب به یک نقاشی خالی ... ادامه »
01
راه های برطرف کردن چالش های طراحی سایت با استفاده از  Chatbots
چکیده: چالش های متعددی برای رسیدن به یک طراحی سایت پیش روی طراحان و برنامه نویسان می باشد از این رو دسته بندی این چالش ها می تواند باعث تمرکز بر روی هر یک از چالش های پیش رو فراهم آورد . یکی از اولین چالش های پیش رو برای طراحی سایت جمع آوری داده های مشتری و یا مشتریان می باشد برای این کار بسیاری از طراحان با استفاده از Chatbots به طور پیوسته به جمع آوری د... ادامه »
30
گیمیفیکیشن (Gamification) و ارتباط آن با طراحی سایت
چکیده: یکی از واژه های که جدیدا بسیار از شرکت ها بزرگ و مطرح جهان برای استخدام ، ارتقا دانش کارمندان خود ، طراحی سایت ها و ... استفاده می کنند واژه گیمیفیکیشن (Gamification) می باشد این مفهوم که همانطور که از نامش آمده است از بازی ها نشات می گیرد . همه انسان ها بازی کردن را بیش از کار کردن دوست دارند چرا که بر طبق آمارهای علمی به دست آمده هنگام بازی و لذت... ادامه »
صفحه 7 از 73ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها