Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir

طراحی سایت

29
چند دلیل برای داشتن سرور اختصاصی برای سایت خود
چکیده: دلیل های زیادی برای داشتن سرور اختصاصی برای یک سایت وجود دارد در اینجا چند دلیل عمده را ذکر می کنیم بالا بردن لود سایت یکی از مهم ترین دلایل استفاده از سرور برای وب سایت ها به جای هاست های اشتراکی بعد از طراحی سایت  ، لود شودن سریع سرور در مقایسه با هاست های اشتراکی می باشند . بسیاری از مشتریان و کاربران تمایل دارند وقتی سایتی را در browser ... ادامه »
28
مزایا و معایب CMS ها کد باز
چکیده: امروزه بسیاری شرکت ها و ارگان ها به CMS های رایگان و یا opensource در طراحی سایت روی آورده اند بسیاری از متخصصان طرافدار و یا مخالف چنین کاری هستند ما در اینجا می خواهیم بدون هیچ طرفداری مزایا و معایب این نگرش را بررسی نماییم . شاید می توان گفت علت اصلی رو آوردن ارگان ها و شرکت ها در بیشتر مواقع مقرون به صرفه بودن این سی ام اس(CMS  ها )م... ادامه »
26
راهنمای جامع برای سوال های نرخ تبدیل در یک سایت
چکیده: شرکت ها معمولا زمانی که وب سایت ها را ایجاد می کنند اهداف خود را در ذهن دارند. شاید آنها می خواهند یک نام تجاری را تبلیغ کنند یا ترافیک سایت خود را بیشتر نمایند و شاید آنها در حال تلاش برای فروش آنلاین هستند هر اهدافی که یک سایت می خواهد داشته باشد باید بداند در طراحی سایت خود بهینه سازی سایت حرف اول را برای برجسته کردن اهداف آن خواهد داشت . نرخ تب... ادامه »
25
فاکتورهای مهم در طراحی UX موفق در سایت
چکیده: طراحی تجربه کاربری یا همان UX به عنوان ستون فقرات یک طراحی سایت و یا اپلیکیشن و مانند موتور یک ماشین شناخته می شود . این نوع تجربه در دنیای دیجیتال باعث موفقیت و یا شکست یک کسب و کار آنلاین می باشد بنابراین بسیاری از طراحان و متخصصان به آن به عنوان عامل موفقیت در طرح خود می نگریند . شاید برخی موارد پیش آمده است که وقتی یک فرآیند را در یک سایت دنبال... ادامه »
24
چگونه رنگ های روشن باعث ایجاد ظرافت در طراحی سایت می شوند ؟
چکیده: رنگ یک ابزار سنتی در طراحی می باشد شما نمی توانید یک سایت را بدون رنگ ها تصور نماید اما علیرغم تاثیر گذاری زیادی که در طراحی دارد بسیاری از طراحان آن را به عنوان فاکتوراصلی یا یکی از فاکتورهای کلیدی قلمداد نمی کنند اما می توان تاثیر رنگ را در بسیاری از زندگی شخصی خود ببینید برای مثال هر سال با یک رنگ خاص تعریف می شود و مدل های لباس و ... از این رنگ... ادامه »
23
بازاریابی اینترنتی و طعمه کلیک (clickbait)
چکیده: خیلی از ما هنگامی که دنبال یک مطلب در اینترنت می گردیم وارد سایت های می شویم که در وهله اول فکر می کنیم شامل مطالبی می باشد که دنبال آن هستیم و بعد از خواندن چند خط می فهمیم که این مطلب آن نبوده است که ما به دنبال آن بودیم . آیا این اشتباه ما بوده است ؟ یا اینکه مدیر سایت مطلبی درج کرده است که شبیه به مطلب ما بوده ؟ ویا این یک کلیک جذب مشتری اینترن... ادامه »
22
نکاتی در مورد طراحی لوگو برای شرکت – قسمت دوم
چکیده: با قسمت دوم طراحی لوگو با شما هستیم در این قسمت نیز به نکات و موارد دیگری در مورد طراحی لوگو می پردازیم . فرآیند شخصی ساز طراحی لوگو در طراحی سایت تعقیب و دنبال روی از طراح های ایجاد شده هیچ وقت شما را به طراحی و ایجاد خلاقیت نمی رساند شما باید بدانید نمی توان بدون ایده و خلاقیت در طرح خود لوگوی منحصر به فرد برای شرکت طراحی کنید . موارد زیر... ادامه »
21
نکاتی در مورد طراحی لوگو برای شرکت – قسمت اول
چکیده: بدون شک یکی از بخش های مهم در طراحی سایت لوگو شرکت می باشد . بسیاری از متخصصان ، طراحی لوگو را مهم ترین بخش یک شرکت در نشان دادن هویت آن شرکت به مخاطب خود می دانند . ما در اینجا قصد داریم نکاتی را در مورد طراحی لوگو برای شما بیان کنیم. هویت شرکت لوگو یک شرکت و یا سازمان  باید در برگیرنده اهداف ، ارزش ها و چشم انداز آن شرکت و یا سازمان باشد .... ادامه »
20
فاکتورهای مهم  طراحی UX در سال 2018
چکیده: طراحی UX امروزه یکی از اساسی ترین فاکتورهای مهم در موفقیت یک سایت محسوب می شود این فاکتور در سال جدید نیز با سرعت فراوان رو به افزایش است و متخصصان زیادی در مورد جزئیات آن با یکدیگر به مشورت می پردازند تا بتوانند ایده های بهتر در این زمینه ایجاد نمایند . اولین چیزی که باید در یک طراحی تجربه کاربری (UX) به آن پرداخته شود و در سال جدید نیز به آن تاکی... ادامه »
19
نحوه پیگیری کاربران سایت با استفاده از گوگل آنالیز
چکیده: ردیابی کاربران در قسمت های مختلف یک سایت همیشه باعث می شود تا مدیران به راحتی نواقص و عیب های طراحی و یا محتوای سایت را درک نمایند و بتوانند به راحتی آن را برطرف کنند . یکی از این ابزارهای که در رهگیری کاربران در سایت به مدیران و طراحان سایت کمک می نماید گوگل آنالیز می باشد برخی از توسعه دهندگان با استفاده از این ابزار در طراحی سایت و استفاده از کد... ادامه »
صفحه 8 از 73ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها