Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir

طراحی سایت

18
استفاده از روانشناسی فاصله برای طراحی سایت - قسمت دوم
چکیده: با شما هستیم با قسمت دوم از روانشناسی فاصله و تاثیر بکار گرفتن آن در طراحی سایت.در سال 2006 مطالعه ای صورت گرفت که نشان می دهد بسیاری از اشخاص دوست دارند از قمست تفسیر بالای ذهن خود استفاده کنند بدون آنکه در مرحله اول بخواهند وارد جزئیات آن موضوع شوند . مانند این سوال که چرا شما اینکار را انجام می دهید به جای اینکه بپرسند چگونه این کار را انجام می ... ادامه »
17
طراحی المان های سه بعدی در طراحی سایت
چکیده: المان های سه بعدی یکی از موارد مورد توجه هر کاربر و مشتری می باشد چرا که جذابیت یک المان سه بعدی همیشه باعث می شود کاربران بیشتر در آن قسمت از سایت باقی بمانند و بدین ترتیب می تواند اهداف سایت را با تصاویر و متن در کنار المان سه بعدی به کاربر منتقل نمود نوآوری در جاوا اسکریپت به حدی رسیده است که طراحان می توانند در طراحی سایت خود از المان های سه بع... ادامه »
16
چند استارتاپ جدید اروپا در سال 2018
چکیده: سال 2018 آغاز شده است و طراحان ، متخصصان و شرکت های بزرگ و کوچک به دنبال طراحی استارتاپ های جدید و یا تغییر برخی از استارتاپ ها به نوآوری های جدید می باشند تا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب خود نماییند . شرکت ها و اشخاص اروپای نیز از این قاعده مستثنی نیستند ما در ادامه این مقاله راجب چند استارتاپ و شرکت های که در اورپا توانسته اند جایگاه مناسبی پیدا... ادامه »
15
استفاده از روانشناسی فاصله برای طراحی سایت
چکیده:  یکی از مهمترین هدف های اساسی روانشناسی مشتری در طراحی سایت نمایش درست آبجکت ها سایت به آن ها می باشد . مطالعات زیادی جهت فهمیدن و درک مشتری و ارزیابی آن ها صورت گرفته است این مطالعات علاوه بر اینکه نشان میدهد المان ها یک سایت باید جذابیت بصری داشته باشند یک عامل دیگر را نیز موثر می داند و آن عوامل داخلی از قبیل ادارک ذهنی مشتری است . نظریه سط... ادامه »
14
ابزار تست A/B برای تصمیم گیری طراحی سایت مبتنی بر داده
چکیده: تست A/B در حال تبدیل شدن به تکنیکی رایج برای بیشتر طراحان در رسیدن به موفقیت در طراحی سایت می باشد امروزه هر قسمت از سایت برخلاف گذشته نیاز به تخصص و مهارت های لازم برای جذب کاربران و تبدیل شدن به مشتریان را باید داشته باشد . به همین دلیل ابزارهای تست A/B و ابزارهای CRO (بهینه سازی تبدیل نرخ) به طور فزاینده ای رو به افزایش می باشند اما انتخاب یکی ی... ادامه »
13
تصاویر زیبا برای طراحی سایت
چکیده: شاید به جرات می توان گفت در طراحی سایت یکی از مهمترین المان های زیبای تصاویر درون آن می باشد بسیاری از طراحان زمان زیادی را صرف پیدا کردن تصاویر زیبا در مورد موضوع سایت طراحی شده خود می کنند و در آخر آن چیزی را پیدا نمی کنند که می خواهند ما در این مقاله سایت های را به شما نشان میدهیم که شامل هزارات تصاویر از موضوعات مختلف می باشند. سایت Stock.xchn... ادامه »
12
روش های برای بالا بردن بازدید سایت
چکیده: بسیاری از ما دوست داریم صفحه سایت ما هر روز پذیرای هزاران کاربر اینترنت باشد ولی روش های بالا بردن بازدید سایت را یا نمی دانیم یا به درستی اجرا نمی کنیم و درآخر سعی در دور زدن و گول زدن گوگل هستیم که در نهایت هوش مصنوعی گوگل آن را دیر یا زود می فهمید و به سایت ما جریمه می دهد . اما مگر روش های بالا بردن سایت پیچیده هستند که ما دست به این کار می زنی... ادامه »
11
چگونه یک فریلنسر موفق باشیم ؟
چکیده: یک طراح موفق در زمینه سایت و یا اپلیکیشن به عنوان یک فریلنسر علاوه بر مهارت ، تجربه و کار سخت بستگی به معیارهای دیگر نیز بستگی دارد ، معیارهای که به یک فریلنسر کمک می نماید به درستی یک پروژه را تخمین زده و هزینه و زمان و فاکتورهای مهم مشتری را برطرف سازد . اغلب معنی یک فریلنسر تنها کار کردن می باشد شخصی که با تکیه بر مهارت خود پروژه های مختلفی مانن... ادامه »
10
ابزار مفید برای طراحان سایت در صرفه جویی وقت
چکیده: یکی از مهم ترین معیارهای که یک مشتری را راضی و خشنود می کند این است که اتمام پروژه در زمان مقرر و یا زودتر انجام شود این باعث خشنودی مشتری می شود برای همین بسیاری از طراحان سایت به دنبال ابزارهای هستند تا بتوانند کارهای خود را در سریع ترین و البته بهترین وجه به اتمام برسانند . ما در این پست به برخی از ابزارهای مفید در این حوزه می پردازیم . اگر دنبا... ادامه »
09
کنفرانس های CSS در جهان
چکیده: امروزه بدون هیچ شکی تمامی طراحان برای زیبا کردن طرح خود از تکنولوژی CSS در طراحی سایت خود بهره می برند چرا که دارای کتابخانه های متعدد برای نمایش دادن المان های مختلف و طراحی بسیار زیبا با کمترین حجم می باشد از این رو طراحان باید همیشه در مورد اطلاعات روز CSS آگاهی داشته باشند ما در این بخش قصد داریم راجب کنفرانس های که در سال 2017 برای CSS برگزار ... ادامه »
صفحه 9 از 73ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها