Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir

رنگ

04
پیدا کردن رنگ های هماهنگ با colorsupplyyy در طراحی سایت
چکیده: طراحان سایت همیشه به دنبال رنگ های هماهنگ و یکپارچه که با رنگ و یا رنگ های برند و لوگو سایت همخوانی داشته باشند می باشند آنها می دانند در طراحی سایت باید چنین رنگ های برای جذب مشتریان و یا کاربران سایت استفاده شود تا بیشتر با رنگ های مورد نظر آن ها آشنا شوند . یکی از سایت ها که می تواند به این هدف کمک نماید colorsupplyyy.com می باشد . در این سایت ک... ادامه »
30
گردش کار با رنگ های متفاوت در سایت
چکیده: در برخی از سایت ها فرآیندها و گردش کار طوری می باشد که یک کار به قسمت های مختلف و به اشخاص مختلف منتقل می شود مثلا وقتی یک خرید در یک سایت فروشگاهی انجام می شود و کاربر می خواهد وضعیت کالای خریداری شده را بداند می توان در کنار نشان دادن وضعیت کالا رنگ آن که نشان دهنده وضعیت کالا می باشد را نشان داد . در واقع با این رنگ به راحتی می توان نوعی تعامل ز... ادامه »
23
طراحی سایت بر اساس یک رنگ
چکیده: پس زمینه همیشه یکی از مهمترین ویژگی های طراحی سایت برای طراحان می باشد این ویژگی مسئولیت نمایش درست محتوا را در سایت به عهده دارد بنابراین می توان به آن به عنوان یک ویژگی اصلی در طراحی نگاه کرد . پس زمینه در انواع مختلف توسط طراحان طراحی می شود آنها می توانند تصویر های هنری ، بوم رنگ ، ویدئو ، و بسیاری از موارد را در این قسمت از سایت برای زیبا جلوه... ادامه »
18
نحوه استفاده از فیلترهای رنگی در طراحی سایت
چکیده: یکی از مهم ترین قسمت های طراحی سایت استفاده از رنگ ها در آن می باشد ، طراحان خبره با استفاده از فیلترینگ رنگ ها توانسته اند رنگ های بسیار زیبا خلق کنند که چشم هر بیینده ای را به خود جلب نماید .  همچنین طراحان حرفه ای ثابت می کنند که استفاده از فیلترینگ رنگ می تواند به طور طبیعی روی تصاویر تصفیه شده ، گرافیک پیچیده و ویرایش های تصاویر تاثیر مثب... ادامه »
16
نحوه استفاده از رنگ های پاستل در طراحی سایت
چکیده: اسنتفاده از رنگ های پاستل در طراحی سایت در حال افزایش می باشد ، چرا که این رنگ نوعی جان بخشیدن به المان ها و اشیاء درون سایت تلقی می شود . ما در این مقاله قصد داریم با برخی از این نوع طراحی ها آشنا شویم و ببنیم طراحان مختلف چگونه از این نوع رنگ ها استفاده نموده اند . پس زمینه پاستا پس زمینه پاستل می تواند یک راه عالی برای استفاده از جذب مخاطبان... ادامه »
14
روانشناسی رنگ در طراحی سایت و ارتباط آن با هیپوتالامس مغز
چکیده: پوشیده نیست که روانشناسی رنگ در تمامی جنبه ها طراحی به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد . در دنیای واقعی نیز رنگ نقش اساسی را برای جذب مشتریان بازی می کند در فضای مجازی نیز المان ها و بخش های مختلف سایت رنگ نقش مهمی را ایفا می کنند . ما می خواهیم در این مقاله راجب تاثیر رنگ بر طراحی سایت صحبت کنیم ، ابتدا به روانشناسی رنگ می پردازیم و تاثیر آن ... ادامه »