Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir

سبک

04
ترندهای طراحی سایت فروشگاهی در سال 2018
چکیده: تنها یک رویا می توانست دو دهه پیش حدس بزند این اینترنت و فضای مجازی تا این مقدار در زندگی شخصی افراد تاثیر می گذارد . تجارت الکترونیک امروزه بیش از 2 تریلیون دلار برآورد می شود فروش آنلاین امروزه یکی از بزرگترین کسب و کارهای جهان را شامل می شود و هر روزه میلیارد ها نفر در سراسر جهان از طروق مختلف کامپیوترهای شخصی ، موبایل های هوشمند و... وارد سایت ... ادامه »
06
نحوه استفاده از سلسله مراتب بصری در طراحی سایت
چکیده: سلسله مراتب بصری یکی از مهم ترین فاکتورهای طراحی سایت می باشد که باید تمامی طراحان در طرح خود مورد توجه قرار دهند چرا که یکی از اصول کلیدی در یک سایت برای رسیدن به اهداف سایت است . نظریه های زیادی در مورد سلسه مراتب بصری وجود دارد این بسیار مهم است که طراحان مطالعات زیادی راجب این موضوع و چگونگی کار کردن آن انجام دهند تا بتوانند این موضوع را به خوب... ادامه »
28
استفاده از اسلایدر در طراحی سایت آری یا نه ؟
چکیده: بسیاری از طراحان سایت در هنگام طراحی گزینه های متعددی را بابت قرار دادن اسلایدر در ابتدای صفحه اصلی مد نظر دارند اسلایدر در واقع یک چرخش از موضوعات مهم و یا مورد توجه مدیرا ن سایت می باشد که اکثرا با تصاویر بزرگ و متن در ابتدای صفحه اصلی همراه می شود  برخی از طراحان و کاربران آن ها را دوست دارند و به عنوان لازمه طراحی سایت محسوب می کنند و برخی... ادامه »
27
طراحی سایت بیمارستان
چکیده: بسیاری از مردم نیازمند مراجعه به پزشک در بیمارستان ها می باشند و انتظار دارد تکنولوژی به آن ها کمک کند تا بتوانند راحت تر در بیمارستان به مشکلات اصلی خود رسیدگی نمایند برای همین استفاده از یک سایت مناسب بیماران بسیار حیاتی می باشد طراحان در طراحی سایت بیمارستان باید جنبه های مختلف یک بیمارستان را در نظر داشته باشند . بسیاری از مردم برای داشتن وقت ق... ادامه »
26
طراحی سایت سوپر مارکت آنلاین
چکیده: بسیاری از مردم در طول روز درگیر کارهای روزمره خود می باشند آن ها وقتی برای خرید لوازم غذای خود ندارند و موارد زیادی پیش آمده که یخچال آن ها خالی است و نمی توانند به خرید بروند این همان جای است که یک نیاز اساسی انسان ها تبدیل به یک فرصت شغلی برای دیگر انسان ها می شود وجود یک سایتی که نیازهای افراد را خریداری کرده و برای آن ها بفرستند برای برخی از ان... ادامه »
26
طراحی سایت کتابخانه آنلاین
چکیده: شاید این فکر برای برخی افراد غیر ملموس باشد ولی در فضای مجازی همه چیز امکان پذیر می باشد ، برخی از کشورهای جهان برای تشویق مردم به کتاب خواندن به طراحی سایت کتابخانه آنلاین رو آورده اند . بسیاری از کتابخانه های مشهور جهان شروع به پیاده سازی سایت های خود کرده اند و در سایت ها خود موضوعات کتاب های موجود در کتابخانه خود را قرار داده اند . طراحان در ای... ادامه »
25
طراحی سایت علمی و پژوهشی
چکیده: سایت های علمی پژوهشی امروزه در فضای مجازی بسیار رشد کرده اند چرا که محققان و دانشجویان می توانند به راحتی از سراسر کشور و یا جهان با هم در ارتباط باشند همچنین آنها می توانند موارد تحقیقاتی خود را به اشتراک بگذارند امروزه به علت سرعت بالای اینترنت می توان فایل ها رو به راحتی در فضای مجازی جا به جا کرد . بنابراین طراحان هنگام طراحی سایت علمی پژوهشی ب... ادامه »
25
طراحی سایت آهنگ
چکیده: امروزه گوش دادن به آهنگ می تواند برای هر کسی علاوه بر لذت بخش بودن آرام بخش نیز باشد همچنین بسیاری از آهنگ ها به صورت دمو در فضای مجازی پخش می شود تا کاربران جذب آلبوم خوانندگان شود از این رو طراحی سایت آهنگ امروزه در فضای مجازی بسیار پر رونق می باشد و می توان گفت یکی از پررونق ترین شغل ها در فضای مجازی محسوب می شود چرا که علاوه بر تفریح انسان ها &... ادامه »
24
طراحی سایت لوازم خانگی
چکیده: شاید موضوع این نوع طراحی سایت بسیاری از خوانندگان را به این اشتباه بی اندازد که طراحی سایت خانگی همان طراحی سایت فروشگاهی است در صورتی که با گسترش روز افزون اینترنت و استفاده شرکت ها از آن هر شغل طراحی جداگانه ای را در فضای مجازی بسته به نوع مشتری خود می خواهد . در طراحی سایت لوازم خانگی باید این نکته را در نظر داشت که انواع متفاوتی از کاربران وارد... ادامه »
23
طراحی سایت کاریابی
چکیده: یکی از نگرانی های هر انسانی پیدا کردن شغلی مناسب که با مهارت های شخص منطبق باشد و بتواند درآمد خوبی را برای اشخاص به ارمغان بیاورد همچنین بسیاری از شرکت ها نیز همیشه به دنبال اشخاصی ماهر در زمینه کاری خود هستند همین دو مسئله باعث شده است که بسیاری از اشخاص و یا شرکت ها در جهان و ایران به قکر طراحی سایت کاریابی بیافتند تا از نیاز انسان ها به سود خود... ادامه »
صفحه 1 از 11ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها